Інформаційно-технологічний супровід (травень 2018 року)

         Підтримка редакції 1.2 Бухгалтерії для України на платній основі. Дане рішення прийнято на підставі звернень користувачів і компаній - членів Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу", яким ще потрібен час для завершення проектів переходу на редакцію 2.0.
      
          З травня 2018 року для отримання оновлень та іншої технічної підтримки по редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" версій ПРОФ і Базова користувачі повинні будуть:

          • мати діючий договір Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС);
          • придбати і активувати сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України"".
      
          Доступ до сервісу ІС ІТС на сайті its.1c.ua
  
          Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, а також договір ІТС для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до розділу "Технологічна підтримка").
      
          Доступ на сайт its.1c.ua відкривається на час дії договору ІТС. 
      
          ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

          Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8
      
          У поточному випуску користувачам типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) рекомендуємо ознайомитися з матеріалами нового підрозділу "Валютні операції". У ньому опубліковані основні принципи обліку операцій в іноземній валюті, у вигляді таблиць представлені можливі варіанти розрахунку курсових різниць при взаєморозрахунках з покупцями. Також опубліковані приклади розрахунку курсових різниць при веденні обліку за історичним і середньозваженим курсом, у випадках здійснення авансових оплат і постоплат від покупців.
      
          У розділі "Розрахунки з контрагентами" опубліковано опис можливих помилок обліку, які впливають на відображення взаєморозрахунків з контрагентами. Також представлена методика оформлення операцій придбання запасів від постачальників-неплатників ПДВ.
      
          У підрозділі "Облік ПДВ" оновлено опис механізму "простого" та "складного" обліку ПДВ, реалізованого в конфігурації. Також рекомендуємо ознайомитися з механізмом нумерації податкових документів, з методикою формування зведеної податкової накладної за поставками, які мають безперервний або ритмічний характер, а також з механізмом заповнення податкової накладної номенклатурним складом пропорційно під суму зобов'язань за обраною номенклатурою. Корисним для ознайомлення буде порядок заповнення форм податкових документів в залежності від делегованих прав філії/структурного підрозділу.
      
          Розділ "Сервісні функції" доповнено методикою здійснення повнотекстового пошуку за даними всієї інформаційної бази. У матеріалі представлені основні настройки, а також приклади пошуку інформації з використанням операторів пошуку.
      
          Для користувачів конфігурації "Управління торговим підприємством для України" на прикладі відображення внесків на добровільне медичне страхування працівників, що сплачуються за рахунок підприємства, представлена методика обліку доходів працівників, які надаються в негрошовій формі і не належать до фонду оплати праці.
      
          Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Олена Нікітіна, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра" (http://hvoya.com.ua/). У матеріалах розглянуті різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Облік запасів" представлена методика прийому 
і передачі товарів в ремонт.
      
          Користувачам конфігурації "Управління торгівлею для України" (ред. 3.1) рекомендуємо ознайомитися з актуалізованим порядком визначення валюти взаєморозрахунків з діловими партнерами.


          Методична підтримка типових рішень BAS
      
          У поточному випуску користувачам конфігурації "BAS ERP" в розділі "Казначейство" рекомендуємо ознайомитися із порядком планування витрат грошових коштів за вказаним у замовленні постачальнику графіком оплати товарів.
      
          У розділі "Розрахунки з контрагентами" представлено методику оформлення рахунків на оплату на основі замовлень клієнтів.
      
          Розділ "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" доповнено порядком оформлення прийому на роботу співробітників. У статті розкрито нюанси внесення інформації про фізичних осіб та співробітників організації, у тому числі про сумісників, а також описано порядок заповнення реквізитів документу прийому на роботу. Також у розділі опубліковано методику підготовки інформаційної бази для автоматичного формування платіжних документів на перерахування податків із заробітної плати за допомогою спеціалізованої обробки.
      
          Розділ "Податковий облік" доповнено методикою виписки податкових документів за операціями поставки в оптовій торгівлі.
      
          У розділі "Сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з методикою здійснення повнотекстового пошуку за даними всієї інформаційної бази. В матеріалі представлено основні настройки, а також приклади пошуку інформації з використанням операторів пошуку.
      
          Розділ "Методична підтримка користувачів рішень BAS" доповнено новим підрозділом "Огляд функціональності програм "BAS"". Користувачам конфігурації "BAS ERP" у поточному випуску рекомендуємо ознайомитися з порядком обліку податкових зобов’язань та виписки податкових накладних. Матеріали підрозділу знаходяться у відкритому доступі, що забезпечує можливість ознайомлення з функціональністю рішень "BAS" усіх користувачів, незалежно від наявності діючого договору ІТС.
      
          Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "травень 2017 року – квітень 2018 року".Возврат к списку