Інформаційно-технологічний супровід (червень 2018 року)

          Запрошуємо на семінар "Лекторій"
      
          Запрошуємо на семінар "Лекторій", який відбудеться 14 червня 2018 року в м. Київ, в рамках інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС). Семінар буде присвячений розгляду актуальних питань обліку ПДВ і оподаткування доходів фізичних осіб.
      
          Для користувачів ІТС, які не зможуть взяти участь в семінарі, особливо це стосується користувачів з інших міст, буде організовано онлайн-трансляцію заходу.
      
          Участь для користувачів ІТС ПРОФ - безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Ознайомитися з докладною програмою семінару, а також зареєструватися на захід можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу"(http://unionba.com.ua/events/seminars/lektoriy-14-chervnya-2018-roku/), за підтримки якої проходитиме захід.

          "Літо з ІТС" – акція для користувачів ІТС ПРОФ!
      
          Оголошуємо про початок акції "Літо з ІТС". Акція проводиться в період з червня по серпень 2018 року (включно). В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали платний договір ІТС рівня ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір ІТС  ПРОФ за схемою 8 + 4 з червня, липня або серпня 2018 року.
      
          Ознайомитися з варіантами подарунків, правилами проведення та зареєструватися в акції можна на сторінці http://its.1c.ua/leto.

          Перейменування та розвиток сервісів звітності та електронного документообігу FREDO
      
          Підтримкою і розвитком сервісів звітності та обміну електронними документами між контрагентами для користувачів систем автоматизації бізнесу займається компанія ФРЕДО (ТОВ "ФРЕДО").
      
           З 1 червня 2018 року згідно маркетингової стратегії вводяться наступні назви сервісів:
     - FREDO Звіт - сервіс електронної звітності та адміністрування ПДВ;
     - FREDO ДокМен - сервіс електронного обміну документами.
 
          У зв'язку з тісною інтеграцією сервісів FREDO Звіт і FREDO ДокМен з системами автоматизації, внесення відповідних змін і заміна назв буде відбуватися поступово.
      
          Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням http://www.unionba.com.ua/news/501/.


Доступ до сервісу ІС ІТС на сайті its.1c.ua
      
Усі користувачі, які мають діючий договір ІТС ПРОФ, ІТС для віддаленого офісу, 
а також договір ІТС для Партнерів, незалежно від терміну початку договору, отримують
 повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті http://its.1c.ua. 
Користувачі ІТС ТЕХНО отримують доступ сервісу інформаційної системи ІТС 
в обмеженому обсязі (тільки до розділу "Технологічна підтримка").
      
          Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8
      
          У поточному випуску користувачам типової госпрозрахункової конфігурації "Бухгалтерія для України" (ред. 2.0) рекомендуємо ознайомитися з матеріалами підрозділу "Валютні операції". У ньому опублікована методика розрахунку курсових різниць при переоцінці розрахункового рахунку, а також представлений приклад переоцінки при списанні коштів з розрахункового рахунку. У вигляді таблиць представлені можливі варіанти розрахунку курсових різниць при взаєморозрахунках з постачальниками. Також опубліковані приклади розрахунку курсових різниць при веденні обліку за історичним і середньозваженим курсом у випадках здійснення авансових оплат і постоплат постачальникам.
      
          Розділ "Роздрібна торгівля" доповнено порядком зміни цін номенклатури, в тому числі, порядком зміни цін в торгових точках при веденні обліку за продажними цінами.
      
          У розділі "Робота з документами, довідниками і звітами" рекомендуємо ознайомитися з настройками групування і відображення даних в довіднику співробітників. У матеріалі розглянуто порядок виведення списку співробітників з групуванням за організаціями і підрозділами, списку працюючих і не прийнятих на роботу, а також звільнених співробітників. Також в розділі представлений порядок відображення інвентарних номерів 
основних засобів в стандартних звітах. Даний порядок рекомендується використовувати для аналізу інформації у випадках прийому до обліку значної кількості однотипних основних засобів, які розрізняються лише інвентарними номерами.
      
          У розділі "Сервісні функції" рекомендуємо ознайомиться з методикою зміни мови інтерфейсу програми.
      
          Для користувачів конфігурацій "Управління торговим підприємством для України" і "Бухгалтерія для України" (ред. 1.2) методика списання загальновиробничих витрат доповнена прикладом виконання даної операції, а також порядком аналізу інформації за допомогою звітів програми.
      
          Для користувачів конфігурації "Управління виробничим підприємством для України" оновлена методика оцінки запасів на дату балансу, в ній представлені приклади уцінки і подальшої дооцінки запасів.
      
          Користувачам конфігурації "Управління невеликою фірмою для України" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Олена Нікітіна, фахівець-консультант компанії "ХВОЯ Інтегра" (http://hvoya.com.ua/). У матеріалах розглянуті різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів 
на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Торгові операції" представлена методика формування комерційних пропозицій клієнтам.

          Методична підтримка типових рішень BAS
      
          У зв’язку із початком продажів рішення ECM-класу – "BAS Документообіг КОРП" в розділі "Користувачам BAS" опубліковано опис прикладного рішення "BAS Документообіг КОРП", редакція 2.1 (http://its.1c.ua/db/basdoccorpua).
      
          Розділ "Огляд функціональності програм "BAS"" доповнено методикою ведення управлінського обліку в програмі BAS ERP. Матеріали розділу знаходяться у відкритому доступі, що забезпечує можливість ознайомлення з функціональністю рішень "BAS" усіх користувачів, не залежно від наявності діючого договору ІТС.
      
          Пропонуємо ознайомитися з новими матеріалами розділу "Методична підтримка користувачів "BAS ERP"". У поточному випуску в підрозділі "Управління продажами" опубліковано порядок оформлення документів реалізації за допомогою обробки "Помічник продажів", а також порядок оформлення замовлення клієнта при відсутності товарів на складі. У підрозділі опубліковано методику застосування бонусних програм лояльності.
      
          Підрозділ "Склад і доставка" доповнено описом підготовки нормативно-довідкової інформації та етапів формування доставки товарів. Також опубліковано методику формування завдань на перевезення (доставку) товарів.
      
          Підрозділ "Кадровий облік і розрахунок заробітної плати" доповнено методикою розрахунку і виплати авансу, а також методикою виплати заробітної плати.
      
          У підрозділі "Сервісні функції" рекомендуємо ознайомитися з порядком зміни мови інтерфейсу програми, а також з рекомендаціями по відстеженню наявності оновлень.
      
          Для користувачів усіх типових госпрозрахункових конфігурацій оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "червень 2017 року – травень 2018 року".

Возврат к списку