ОАО "ДМЗ им. Петровского"
м. Дніпропетровськ, вул. Маяковського, 3
Чисельність працівників - близько 8000 осіб;
Металургійний комбінат;
Кількість одночасно працюючих користувачів - близько 30 осіб.

Параметри

Фахівці "Вікор" стали до реалізації проекту в липні 2004 року.
Найбільш оптимальною базою для автоматизації компанії ВАТ "ДМЗ ім. Петровського", після проведеного обстеження бізнес-процесів, було визнана програмна продукція "1С:Підприємство".


Особливості підприємства
Особливістю роботи підприємства є великий документообіг, пов'язаний з масштабністю підприємства, великою кількістю клієнтів; особливостями обліку сировини в залежності від її фізичних показників. Облік надходження грошових коштів на пластикові картки співробітників.

Опис
З огляду на всі ці особливості і вимоги до системи майбутніх користувачів, фахівцями "Вікор" був здійснений досить значний список доробок.
Був розроблений новий документ, що дозволяє вести облік актів виконаних робіт у вигляді реєстру, що дозволило відмовитися від ведення окремого документа по кожному акту і, тим самим, зменшити трудовитрати.
Був розроблений новий документ для автоматизації оприбуткування сировини, що дозволяє вести облік даних про придбання сировини у вигляді реєстру, а також зберігати результати повторного зважування і формувати відповідні дії у бухгалтерському обліку при недовантаженні / перевантаженні.
Були внесені зміни в план рахунків і документ "Банківська виписка" для можливості обліку рухів на пластикові картки співробітників.
Крім того, додані аналітичні звіти для:
  •      розшифровки понесених витрат,
  •      аналізу кредиторської заборгованості із заданим терміном,
  •      аналізу надходження сировини з недовантаженням / перевантаженням.
А також багато інших звітів для аналізу роботи підприємства.

Для повної зручності користувачів розроблений механізм імпорту даних з "Клієнт банку", що дозволило автоматизувати формування документів "Банківська виписка".
Завдяки впровадженню програмної продукції "1С:Підприємство", стало можливим вести бухгалтерський облік відповідно до специфіки діяльності даного підприємства.

Висновок
В результаті автоматизації, на ВАТ "ДМЗ ім. Петровського" вдалося значно зменшити трудовитрати з обліку документообігу підприємства і знизити ймовірність неточностей.

Возврат к списку