Арт Металл Фурнитура
м. Дніпропетровськ, вул.Артема 91
Чисельність працівників - 700 осіб;
Випускає понад 100 найменувань продукції.
Кількість одночасно працюючих користувачів близько 30 осіб.

Параметри
Фахівці "Вікор" мтали до реалізації проекту в листопаді 2000 року. Найбільш оптимальною базою для автоматизації компанії "Арт Метал Фурнітура" після проведеного обстеження бізнес-процесів було визнано програмну продукцію "1С:Підприємство", а точніше спеціалізована конфігурація для підприємств меблевого виробництва.

Спеціалізована конфігурація для підприємств меблевого виробництва рекомендуються для організацій, які займаються виробництвом меблів або складальним виробництвом.
   
Особливості підприємства
Особливістю роботи підприємства є позамовне виробництво продукції і необхідність оперативного автоматичного формування завдань на виробництво і вимог на отримання матеріалів для виробництва зі складів. Також підприємство працює з декількома відділами продажів і є необхідність аналізувати реалізацію і прибуток по кожному з відділів продажів.
   
Опис
З огляду на всі ці особливості і вимоги до системи майбутніх користувачів, фахівцями "Вікор" був здійснений значний обсяг доробок.
Розроблено довідник складу продукції, який включає в себе матеріали та операції, необхідні для виробництва, з плановими розцінками (для отримання планової собівартості продукції). Довідник багаторівневий, що дозволяє зберігати кілька варіантів складу продукції (в залежності від використовуваних комплектуючих і матеріалів).
При формуванні замовлення автоматично формуються завдання на виробництво і вимоги на отримання матеріалів зі складів (на підставі довідника складу продукції).
Крім того, додані аналітичні звіти для:
  • аналізу виконання замовлень і боргів по ним;
  • аналізу необхідних матеріалів для виконання замовлень;
  • аналізу планової реалізації та прибутку;
  • план-фактний аналіз реалізації та прибутку;
  • розрахунок прибутку;
  • аналіз собівартості і націнки по підприємству в цілому і по відділах продажів, а також багато інших звітів для аналізу роботи підприємства.
Для повної зручності користувачів встановлений механізм зв'язку з Клієнт-банком, за допомогою якого відбувається автоматичне завантаження даних і формування документів "Банківська виписка". Більш того, завдяки впровадженню програмої продукції "1С:Підприємство" стало можливим вести бухгалтерський облік і розрахунок заробітної плати відповідно до специфіки діяльності даного підприємства.

В результаті автоматизації компанії ТОВ «Арт Метал Фурнітура" вдалося значно прискорити документообіг, знизити ймовірність неточностей і підвищити ефективність обліку.

Возврат к списку