ВАТ "ХЛЕБЗАВОД 8"
м. Дніпропетровськ, вул. Шинна, 45
Чисельність працівників - 800 осіб;
Випускає більше 60 найменувань хлібобулочних та 120 кондитерських виробів.

Параметри
Фахівці "Вікор" стали до реалізації проекту в березні 2004 року. Найбільш оптимальною базою для автоматизації компанії ТОВ "Хліб" після проведеного обстеження бізнес-процесів була визнана програмна продукція "1С:Підприємство".

Продукти цієї лінії рекомендуються в першу чергу організаціям, в яких з системою одночасно працює велика кількість користувачів, де інформаційні бази значні за обсягом; а також для підприємств що швидко розвиваються, яким важлива можливість розширення функцій програми, легкість і оперативність нарощування системи.

Особливості підприємства
Наступним етапом автоматизації стала розробка спеціалізованої конфігурації, що відповідає потребам ТОВ "Хліб". Найважливіша відмінна риса хлібного підприємства - обмежений термін придатності продукції, що випускається, мінімальний розрив (3 - 5 годин) між випуском продукції та постачанням в торговельні точки.
Особливостями реалізації хліба є: дуже велика кількість замовлень (більше 1000 в день), обмежений інтервал часу, відведений на прийом замовлень (4 - 5 годин), розрізненість торгових точок в межах населеного пункту. Також характерними рисами підприємств харчової промисловості в цілому є: велика номенклатура продукції, велика кількість контрагентів, зміни у витратах сировини внаслідок зміни рецептур та інтенсивний рух товарів на складах.
   
Опис
З огляду на всі ці особливості і вимоги до системи майбутніх користувачів, фахівцями "Вікор" був здійснений досить значний обсяг доробок.
Облік операцій по складу поповнився наступними можливостями:
  • облік товару в базовій одиниці і в одиниці фасування;
  • заборона коригування залишків на певному складі після зазначеної дати;
  • автоматична зміна цін по групі товарів, за певним напрямом продажів.
Крім того, додані аналітичні звіти, в яких є можливість, крім даних про залишки та рухах товарів, побачити аналітику по:
  • відпускними цінами,
  • відсотку націнки;
  • акту інвентаризації,
  • акта інвентаризації по датам.
Облік операцій по взаєморозрахунках з покупцями компанії ТОВ "Хліб" тепер можна здійснювати в розрізі торгових точок. У цю систему також додані аналітичні звіти "аналіз роботи з покупцями", "аналіз цін" і багато інших. Для повної зручності користувачів реалізований механізм зв'язку зКклієнт-банком, за допомогою якого відбувається автоматичне завантаження даних і формування документів "Банківська виписка". Крім того, з огляду на галузеву специфіку, впроваджений звіт "прихід грошей за видами торгівлі" і багато іншого. Завдяки впровадженню програмної продукції "1С:Підприємство", стало можливим вести бухгалтерський облік і розрахунок заробітної плати відповідно до специфіки діяльності даного підприємства.
В результаті автоматизації на ТОВ "Хліб" вдалося значно прискорити документообіг, знизити ймовірність неточностей і підвищити еффктівності обліку.

Возврат к списку