Что сделано

    Особливістю роботи підприємства є великий документообіг, пов'язаний з масштабністю підприємства, великою кількістю клієнтів; особливостями обліку сировини в залежності від її фізичних показників. Облік надходження грошових коштів на пластикові картки співробітників.

Подробнее

Что сделано

    Особливістю роботи підприємства є позамовне виробництво продукції і необхідність оперативного автоматичного формування завдань на виробництво і вимог на отримання матеріалів для виробництва зі складів. Також підприємство працює з декількома відділами продажів і є необхідність аналізувати реалізацію і прибуток по кожному з відділів продажів.

Подробнее

Что сделано

    Наступним етапом автоматизації, стала розробка спеціалізованої конфігурації, що відповідає потребам компанії "СтеклоПЛАСТ". Найважливіша відмінна риса підприємства, що займається позамовний виробництвом продукції, - наявність специфікацій (норм) на кожну позицію, що випускається. Також характерними рисами виробництва металопластикових виробів є: велика номенклатура, велика кількість контрагентів, зміни у витратах матеріалів внаслідок зміни норм.

Подробнее

Что сделано

    Фахівці компанії "Вікор" стали до реалізації проекту в березні 2004 року. Найбільш оптимальною базою для автоматизації компанії ТОВ "Хліб" після проведеного обстеження бізнес-процесів було визнано програмну продукцію "1С:Підприємство".

Подробнее